Operátor výroby do Kadaně - až 30.000- Kč! 20 míst!
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Chomutov, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Do výrobní společnosti sídlící v Kadani hledáme operátory výroby na dvě směny. Máte rádi různorodou práci která není jen monotónní obsluhování u stroje?

Jste vyučení fyzicky zdatní a spolehliví? Pak hledáme právě vás!Náplní vaší práce bude : - kompletní montáž filtračních jednotek podle výrobních postupů- instalace kabelů snímačů řídicích a ovládacích prvků- údržba stroje dle stanovených plánů- kontrola stavu a kvality vyráběných produktů- testování funkčnosti zařízení- balení vyrobené zakázky a příprava k expediciOčekáváme od vás : - středoškolské vzdělání nebo vyučení (mechanik mechatronik elektrikář či podobné obory výhodou nikoliv podmínkou)- schopnost práce s jeřábem (vazačský / jeřábnický průkaz velkou výhodou)- schopnost číst výkresovou dokumentaci a dodržovat pracovní postupy- spolehlivost- orientace ve výkresové dokumentaci- 2 roky praxe vám zaručí vyšší mzdu!- ochota pracovat na dvě směny - ranní (5 : 45 - 14 : 00) a odpolední (14 : 00 - 22 : 15)Nabízíme Vám : - Mzda 23.

000 - 30.000- Kč dle zkušeností!- čtvrtletní bonusy- docházkové bonusy- stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den- příspěvek na dojížděni (300- Kč z Klášterce n.

O. 600- Kč z Chomutova)- příspěvek na penzijní připojištění- zaměstnanecké akce- výhodný zaměstnanecký program Vodafone- nástup možný ihned- práce na zakázkové výrobě - nejsme linková / pásová výroba- z Klášterce n.

O. je k dispozici svoz pro zaměstnance- NÁBOR PROBÍHÁ PŘÍMO DO KMENE NIKOLIV DOČASNÉ PŘIDLENÍ PŘS AGENTURU!Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost