JUNIOR NÁKUPČÍ
AC Jobs
Frýdek Místek
před 9 dny

Máte vysokoškolské vzdělání a rádi byste nasbírali pracovní zkušenosti? Bez problému se domluvíte anglickým jazykem? Pak je tu příležitost právě pro Vás! Prestižní výrobní společnost hledá posilu do svého přátelského týmu, na pozici : JUNIOR NÁKUPČÍ - ABSOLVENTI VŠ

Pracovní náplň

  • Zajištění strategického nákupu - nákup materiálu
  • Výber dodavatelů (vyhledávání nových, optimalizace stávajících)
  • Jednání s dodavateli (uzavírání smluv, řešení platových podmínkek a termínů dodání)
  • Účast na obchodních jednáních
  • VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Komunikační schopnosti, zodpovědnost
  • Co nabízíme?

  • Získání praxe s možností kariérního růstu
  • Možnost využití jazykových kurzů
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 25 dní dovolené
  • Nástup možný IHNED
  • Požádat