LÉKAŘ RADIOLOG na ambulantní oddělení RDG
BLUE staff
Praha-Vysočany, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme lukrativní soukromá klinika v Praze, která na své ambulantní oddělení RDG přijme nového kolegu / kolegyni na pozici LÉKAŘ RADIOLOGIE A ZOBRAZOVACÍCH METOD.

Co od Vás požadujeme : lékař s atestacíschopnost pracovat samostatně i v týmuspolehlivost a komunikativnostaktivní pracovní nasazeníCo Vám můžeme nabídnout : zajímavé mzdové ohodnocení a výkonnostní odměnynastavení pracovního úvazku dle vašich možnostípříspěvek na stravnébenefity v oblasti zdraví a zdravotní péčepodpora dalšího profesního vzdělání5 týdnů dovolenézajímavé finanční ohodnocenípříjemný kolektiv a osobní přístupa mnoho dalšíhoA mnoho dalšího.

Rádi se s Vámi potkáme, ozvěte se nám a dozvíte se více. Budeme se těšit na osobní setkání.Vzdělání : VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost