VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY
Kariéra spol. s r.o.
Český Krumlov, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho partnera, který zaměstnává v současné době více než 350 zaměstnanců na celkem čtyřech vlastních lokalitách v Bavorském lese a v sousedních Čechách.

Svou pozornost věnujeme individuálním požadavkům našich zákazníků v oblasti strojírenské výroby. Je pro Vás v práci důležitá systematičnost?

Umíte ji zavádět do praxe? Rád / -a plánujete a plány se Vám daří naplňovat? Umíte povzbudit lidi ke skvělým výkonům? Máte prokazatelné výsledky na vedoucích pozicích v oblasti kvality a strojírenství?

Domluvíte se plynně německy? Možná hledáme právě Vás! VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY VÝSLEDKEM VAŠÍ PRÁCE BUDE NÁSLEDUJÍCÍ : -

100% zajištění kvality při výrobě zakázek našich zákazníků - Včas, efektivně a kvalitně zpracované reklamace - Motivovaní zaměstnanci a pohoda na pracovišti.

 • Úspěšně zakončené audity (zákaznické, interní a ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001) - Kompletní zajištění a správa technického vybavení společnosti.
 • Spolupráce na inventurách, auditech, kontrolách. Požadujeme : CO VÁM URČITĚ NESMÍ CHYBĚT : - znalosti na úrovni VŠ technického zaměření -
 • úspěšná a prokazatelná praxe na obdobné pozici min. 3 roky - uživatelská znalost práce s PC MS Office (Excel, Word, Outlook) -

  znalost NJ (každodenní komunikace v NJ) - schopnost plánovat práci a stanovené plány naplňovat - schopnost a ochota vyžadovat dodržování BOZP -

  praxe a prokazatelné výsledky v oblasti strojírenství - ŘP sk. B - všeobecný přehled, samostatnost a iniciativa. Nabízíme : TI, CO USPĚJÍ, MOHOU : -

  za nadstandardní práci získat nadstandardní odměnu, - získat výbornou příležitost a podporu formou vzdělávání a dalších benefitů a bonusů, -

  vytvářet svou vlastní budoucnost v perspektivní firmě, - získat stabilní zaměstnání i do budoucnosti, - spojit se s firmou, která ví přesně, co chce a kam jde.

  Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici, kovovýroba Vás zajímá a už dnes se můžete pochlubit skvělými výsledky v oblasti strojírenství, jste to možná právě Vy, kdo zastřeší výrobní středisko v naší společnosti.

  Zavolejte nám! Děkujeme za projevený zájem pracovat v naší společnosti a těšíme se brzy na viděnou. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.

  r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem 12 a 21 č.

  101 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.

  12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

  Vzdělání : vyšší odborné, vysokoškolské, bakalářské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost