TESTER PRO MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST
AC Jobs
Brno
před 7 hodinami

Baví tě testování a chceš se stát součástí týmu, který se podílí na vývoji projektu v oblasti energo pro severské země? Máš alespoň základní znalost Java nebo automatizačního nástroje Selenium?

Pak neváhej a reaguj na tento inzerát!

Pracovní náplň

  • automatizované testování softwaru
  • práce v rámci nadnárodní společnosti
  • reporting v rámci týmu
  • agilní způsob vývoje
  • Co požadujeme?

  • základní znalost Java
  • základní znalost skriptování
  • zkušenosti v oblasti automatizovaného testování
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní doba, příjemné pracovní prostředí
  • možnost jazykových kurzů
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • po zaučení možnost home office až 3 dny v týdnu
  • Požádat