Obsluha EDM zařízení (CNC drátořez,hloubička)
NAVEL, spol. s r.o.
Velešín, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro NAVEL, spol. s r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : Nová 641, Velešín, 38232
 • Přidáno : 24.5.2018
 • Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení :

  Obsluhu EDM zařízení (CNC drátořez, hloubička) - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Velešín. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac.

  úvazek plný, prac. doba třísměnná. Mzda 90, - 150, Kč / h hrubého (dle vzdělání a praxe) + prémie až 30% + osobní ohodnocení až 25%.

  Požadujeme : technické vzdělání nebo praxe v oboru, ochota pracovat v třísměnném provozu, spolehlivost, flexibilita. Nabízíme : zaškolení na pracovišti, dlouhodobé perspektivní zaměstnání ve stabilní a rozvíjející se společnosti, nové výrobní prostředí, moderní stroje, možnost profesního růstu (novinky v oboru, speciální nástroje, školení), firemní stravování, příspěvek na dopravu nad 30 km, možnost zajištění ubytování s příspěvkem až 3 000, Kč.

  Kontakt : Ing. Renata Tomanová, tel : 385 792 119. Životopisy zasílejte na mailovou adresu : renata.tomanova navel.cz. Ověřeno 19.6.2018.

  Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost