Brigádník pro prodejní síť
Alza.cz a.s.
Praha
před 4 dny

Chceš si před Vánocemi přivydělat? Je ti komunikace s lidmi příjemná a navíc se zajímáš o elektroniku? Super, asi hledáme právě tebe! Co tě čeká : Připojíš se k týmu na showroomu v Holešovicích, kde jim budeš pomáhat s tím, co bude zrovna třeba.

Ať už pomoc na prodejní ploše nebo na informacích.Vítání zákazníků během sezóny, což je u nás září-prosinec, na showromu a to s úsměvem na tváři.

Pokud budou zákazníci potřebovat, poradíš jim, kam na showroomu jít, kde co najdou, dovedeš je na informace nebo nasměruješ na oddělení reklamací.

Co od tebe očekáváme : Spolehlivost chceme do týmu někoho, komu můžeme věřit a kdo s námi potáhne za jeden provaz.Komunikativnost promluvit na zákazníka jako první by pro tebe neměl být problém.

Samostatnost po zaškolení by ses měl orientovat po showroomu a když něco nebudeš vědět, aktivně si to vyhledáš nebo se zeptáš.

Co Ti za dobře odvedenou práci nabídneme?Fajn kolektiv, který drží při sobě.Práce na DPČ s fajn hodinou mzdou.Praxi, která se ti v životopise neztratí.

Možnost přechodu na HPP na jinou z pozici u nás v Alze.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost