Strojní konstruktér
Agentura Top Talent, s. r. o.
Chrudim, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Konstrukce strojních zařízení a technologických celků - práce ve 3D CAD, Solid Edge. Návrhy mechanických prvků, pneumatických systémů a senzoriky.

Požadujeme : Zkušenosti v oblasti konstrukce strojních zařízení a technologických celků - znalost 3D cad sw, ideálně Solid Edge znalost pneumatických systémů a senzoriky znalost výkresové dokumentace praxe 2 roky v oboru komunikativnost, samostatnost, schopnost týmové práce a učit se novým věcem Řidičský průkaz sk.

B Nabízíme : Příjemné pracovní prostředí a kolektiv spolupráce na zajímavých vývojových a konstrukčních projektech zajímavé finanční ohodnocení stravenky, telefon, životní pojištění, PC Vzdělání : vyučení Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost