VÝVOJÁŘ C++
AC Jobs
Jihomoravský kraj
před 7 dny

Máte zkušenosti s programováním v jazyce C++? Chtěli byste se stát součástí nového týmu softwarových inženýrů v mezinárodní společnosti?

Domluvíte se dobře anglicky? Pak hledáme právě Vás! VÝVOJÁŘ C++

Pracovní náplň

  • Design a implementace produktu v jazyce C++ na platformě Windows
  • Ověřování funkčnosti kódu na reálném produktu společnosti
  • Práce na těch nejsložitějších technických problémech a poskytování jejich řešení
  • Pravidelný reporting
  • Spolupráce s týmem zkušených software inženýrů v ČR i v zahraničí
  • Co požadujeme?

  • Velmi dobrou znalost C++
  • Znalost procesů vývoje SW
  • VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Co nabízíme?

  • Šanci stát se součástí úspěšné mezinárodní společnosti specializující se na oblast HI TECH
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené (zvyšování v závislosti na počtu let ve firmě)
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na penzijní pojištění, plně hrazené životní pojištění po zkušební době
  • Požádat