TECHNICKÝ NÁKUPČÍ
AC Jobs
Nový Jičín
před 9 dny

Jste nákupčí z prostředí výrobních společností a oceníte možnost využití německého jazyka? Nabízíme Vám práci pro mezinárodní společnost na Moravě. TECHNICKÝ NÁKUPČÍ - NJ

Pracovní náplň

  • Převzetí portfolia dodavatelů, ale také vyhledávání nových
  • Optimalizace nákladovosti
  • Tvorba poptávek
  • Objednávání materiálu dle potřeb výroby ve spolupráci se skaldovými zásobami
  • Kontrola kvality dodaného materiálu, množství a termínů
  • Co požadujeme?

  • Vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti z pozice nákupu, kooperace výhodou
  • Znalost německého jazyka pro aktivní komunikaci
  • Komunikační dovednosti
  • Znalost MS Office
  • Co nabízíme?

  • Možnost pracovat pro mezinárodní firmu s využitím německého jazyka
  • Jazykové vzdělávání
  • Podpora osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na dopravu
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč
  • Lokalita : okres Přerov
  • Požádat