Technik BOZP a PO
COLAS CZ, a.s.
Brno
před 9 hodinami

Do našeho týmu hledáme zkušeného specialistu na BOZP a PO, který se chce dále rozvíjet v této oblasti u velké stavební společnosti.

Náplň práce :

  • Provádění prevence rizik zdraví a BOZP v rámci zavedeného systému managementu BOZP;
  • Komunikace a spolupráce s vedoucími provozoven a se stavbyvedoucími s cílem vyloučit nebezpečné pracovní podmínky nebo nebezpečné chování;
  • Zpracovávání dokumentace BOZP stálých provozoven (stavebních dvorů, dílen) staveb popř. mobilních zařízení.
  • Vyžadování uplatňování postupů a standardů bezpečné praxe;
  • Provádění dokumentované provozní kontroly a komplexní prověrky BOZP;
  • Navrhování preventivních a nebo nápravných opatření k neshodám;
  • Komunikace s partnery (např. pojišťovny, dodavatelé OOPP, poskytovatel zdravotní péče) a orgány státní správy včetně externích kontrol;
  • Vyšetřování a ohlašování incidentů
  • Vedení souvisejících registrů, analyzování výsledků, provádění reportingu BOZP
  • Školení a vzdělávání v oblasti BOZP
  • Spravování interní dokumentace v souladu se systémem OHSAS
  • Poskytování součinnosti týmu BOZP a integrovaného řízení
  • Požadujeme

  • VŠ vzdělání a praxi min. 3 roky
  • Odbornou způsobilost v prevenci rizik BOZP (osvědčení)
  • Orientaci v právních a ostatních předpisech k zajištění BOZP a PO
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Komunikativnost a organizační dovednosti
  • Aktivní přístup, zodpovědnost, důslednost
  • Výhodou

  • Praxe ve stavebnictví (např. výkon činnosti koordinátora BOZP)
  • Znalost normy OHSAS 18001
  • Odborná způsobilost v PO
  • Znalost AJ (B2 a vyšší)
  • Prezentační a školicí schopnosti
  • Nabízíme

  • Možnost dále se vzdělávat a stát se odborníkem v oblasti BOZP a PO
  • Roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • neposlední řadě širokou škálu benefitů (Cafeterie 6000Kč / rok, příspěvěk na penzijní připojištění 6000Kč / rok, stravenky 100Kč ad.) a kartu Multisport
  • Výborné pracovní výsledky, ochotu a pracovní nasazení rozhodně umíme ocenit.

    Nástup možný ihned, případně dohodou.