Databázový - Integrační konzultant/ka
Incentage CZ s.r.o.
Ostrava, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

ZamK Místo výkonu práce : Podnikatelský inkubátor, Vysoká škola báňská-Technická univerzita Ostrava, Studentská 6202 / 17, 708 33 Ostrava-

Poruba V případě zájmu zašlete životopis na e-mail : martin.ullmann incentage.com, po té budete pozváni na osobní pohovor.

Stále rosteme a proto hledáme šikovné a samostatné talenty, kteří se nebojí zodpovědnosti, chtějí růst a stát se špičkovými IT konzultanty v pobočce švýcarské firmy v prostorách univerzitního kampusu.

Ideálním kandidátem je někdo, koho to už nebaví ve velké nadnárodní korporaci, kde nemůže nic ovlivnit či profesně růst.

My nabízíme pravý opak.

Malý tým, kde se nikdo neschová.

Kvantum nových věcí a přímou zodpovědnost.

Co rozhoduje o tvém růstu jsou výsledky a feedback zákazníka.

Náplň práce : Implementace a podpora produktů švýcarské společnosti Incentage především v oblasti bankovnictví a burz cenných papírů.

Jedná se o EAI Middleware řešení v oblasti finančních zpráv.

S čím si teď hrajeme : automatizujeme a ulehčujeme si práci pomocí nástrojů jako GIT, REPO, DOCKER a používáme Bitbucket, Jiru a Confluence.

Požadavky : Samostatnost, ochota cestovat, vystupování, domluvit se anglicky, posunovat věci vpřed, SQL, XML, Linux, databáze, network, MQ.

Zaměstnanecké výhody : Mobilní telefon, Home Office, stravenky, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, placená nemocenská, nápoje na pracovišti.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost