SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ
AC Jobs
Kraj Vysočina
před 4 dny

Jste manuálně zručný a kamarádíte se s CNC stroji? Jste týmový hráč? Zvládáte 2směnný provoz? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici : SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ (28-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Seřizování a údržba nového CNC stroje
  • Tváření kovů
  • Upínání a chystání nástrojů
  • Základní kontrola vyrobených kusů
  • Práce s technickými výkresy
  • Co požadujeme?

  • Výuční list nejlépe z technického oboru
  • Znalost CNC obráběcích strojů
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Práci ve 2směnném provozu
  • Spolehlivost, chuť do práce
  • Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu
  • Jeden plat navíc
  • Firemní akce
  • Finanční prémie
  • Peněžní podpora při dojíždění
  • Požádat