Správce majetku - technik slaboproudých systémů
BEA centrum Olomouc s.r.o.
Olomouc, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 1288 / 1. Olomouc.POŽADUJEME : - minimálně SŠ vzdělání s maturitou (ideálně elektrotechnického směru)- znalosti nebo zkušenosti s automatizačními a zabezpečovacími systémy výhodou- orientace v oblasti výpočetní techniky (HW, SW, MS Windows)- orientace v oblasti datové infrastruktury (aktivní prvky, datová síť, strukturované kabelážní systémy)- vysokou samostatnost, časovou flexibilitu- řidičský průkaz sk.

B- aktivitu, iniciativu, píli, vytrvalostNABÍZÍME : - práci v Olomouci na jednom místě- práci ve stabilní české firmě- zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, fitness, mobilní telefon)- práce na HPP (40 hod / týden) v jednosměnném provozu- flexibilní pracovní dobu- získávání nových zkušeností- práci s moderními technologiemi- prostor pro samostatnou práciŽivotopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost