Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)
EUROPOWER INDUSTRIES s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

MVP : Bečovská 1511, 104 00, Praha 10 - UhříněvesKontakt : michaelwu europower-parts.czUpřednostňováni jsou kandidáti se znalostí Microsoft Excel na velmi dobré úrovni,smyslem pro detail a schopností pracovat v prostředí s více úkoly, s komunikativními aprezentačními schopnostmi na vysoké úrovni, s řidičským oprávněním.

Výhodou je znalost čínského jazyka na úrovni rodilý mluvčí a znalost angličtiny, neboťkandidát bude pracovat zejména na projektech pro čínské a asijské zákazníky.

Náplní práce kandidáta bude zajišťování služeb zákazníkům; koordinace strategiípodpory prodeje a provozu, používání systému ERP a WMS ke správě produktů asledování inventáře, příležitostná práce ve skladu : balení a odeslání objednávky.

Vyřizování reklamací u čínských a asijských zákazníků. S ohledem na časový posun uzákazníků, nutná práce v ranních a večerních hodinách.

Náplní práce jsou i služebnícesty včetně služebních cest do zahraničí.Životopisy v českém a anglickém jazyce posílejte k rukám pana Wu : michaelwu europower-parts.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost