Zámečník - svářeč se zkouškou ČSN EN 287.1 metoda 135
ČKD Kutná Hora, a.s.
Kutná Hora, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Svařování ocelových konstrukcí a komponentů kolejových vozidel. Požadavky - Vyučen. Svářečský průkaz EN 287.1 metoda 135.

Možnost získání / obnovení svářečského průkazu v naší Svářečské škole.Pro výkon této typové pozice jsou požadovány tyto praktické dovednosti : Ohýbání a zkružování plechů, trubek, kovových tyčí a profilů na strojních ohýbačkách, zkružovacích aj.

strojích. Úprava a sestavování částí svařenců do celků, jejich spojování stehováním a příprava pro svařování. Ošetřování a údržba běžných obráběcích strojů, nářadí, nástrojů a pomůcek.

Orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci strojů, přístrojů a zařízení. Slícovávání částí strojů, zařízení a konstrukcí.

Motivační bonusy, příspěvek na závodní stravování. náborový příspěvek 15 000,- Kč.V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo e-mailem.

Místo výkonu práce : Karlov 197, Kutná Hora

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost