Strojník/ Mechanik dieselových motorů/ Opravář motorů (Ref. č.: 1572696386)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost zabývající se provozováním pravidelných vyhlídkových plaveb a přívozů na Vltavě, hledáme nové kolegy na pozici Strojník / Mechanik dieselových motorů / Opravář motorů .

Vaše náplň práce :

  • údržba a opravy dieselových motorů lodí
  • běžné údržbářské práce a opravy pracovních nástrojů a zařízení
  • elektrikářské práce drobné úpravy, údržba
  • zámečnické práce
  • Očekáváme :

  • manuální zručnost, technické a analytické myšlení
  • řidičské oprávnění skupiny B podmínkou
  • výhodou osvědčení o způsobilosti podle 6 vyhlášky č. 50 / 1978 Sb.
  • výhodou průkaz VMP (vůdce malého plavidla) / VRP (vůdce rekreačního plavidla) nebo kapitán C pro plavbu v ČR
  • výhodou zkušenosti práce se dřevem
  • dobré komunikační dovednosti a schopnosti vést tým
  • pracovitost, pečlivost, časová flexibilita, poctivost
  • ochotu pracovat v nerovnoměrné pracovní době (směny si zaměstnanci plánují na měsíc dopředu)
  • Nabízíme :

  • nástup možný ihned
  • práce na plný úvazek (pracovní smlouva)
  • prohloubení kvalifikace
  • vstřícnost při plánování celodenních směn dle požadavků zaměstnanců
  • motivující platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností
  • firemní benefity Multisport karta, výhodnější volání za firemní tarify, sleva na firemní produkty / služby
  • pestrou, nerutinní pracovní náplň v přátelském kolektivu v netradičním prostředí na Vltavě
  • místo výkonu práce : Praha - celá
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    110 / 2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

    Benefity

    Sleva na firemní výrobky / služby

    Příspěvek na sport / kulturu / volný čas

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.