*Lékař pro Domácí hospicovou péči
Diecézní charita Brno
Žďár nad Sázavou
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - provádění lékařských výkonů a intervencí v domácím prostředí pacienta- stanovení a realizace plánu paliativní péče- vedení zdravotnické dokumentace - spolupráce s multidisciplinárním hospicovým týmemMísto výkonu práce : okres Žďár nad SázavouNástup : dle dohody Nabízíme : - pracovní smlouvu - min.

0,5 úvazku s možností postupného navyšování,- smysluplnou a společensky vysoce hodnocenou práci,- zajímavou práci v dobře fungující a dynamicky se rozvíjející službě,- přátelský kolektiv, vstřícné vedení, spolupráci se zkušeným lékařem,- vzdělávání, účast na konferencích, supervizi,- možnost spolupodílet se na rozvoji paliativní medicíny v Kraji Vysočina,- zaměstnanecké benefity,- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme : - odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře dle 4 zákona č. 95 / 2004 Sb.,- atestaci v oboru paliativní medicína (není však podmínkou),- předpoklady pro práci s umírajícími a jejich blízkými,- zodpovědnost, samostatnost, schopnost týmové práce, flexibilitu,- řidičský průkaz sk.

B.V případě zájmu o nabízené pozice zasílejte motivační dopis a profesní životopisna email barbora.hadrous zdar.charita.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost