Svářeči elektrickým obloukem + plynem
KM konsult s.r.o.
Hošťálková, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště Hoštálková - Náplň práce : vyvařování opravených forem na výkovky, svářečské práce ve výrobě - Požadujeme : Vzdělání strojírenského zaměření, znalost a oprávnění svařování el.

obloukem, znalost a oprávnění na svařování plynem, čtení technické dokumentace - Nabízíme : práce na HPP, podnikové stravování, prémie -

Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu : použijte odpovědní formulář nebo kontakt na tel. použijte odpovědní formulář p.

Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup + prohlídku pracoviště.

 • Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.
 • r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

  Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

  Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

  Step 2
  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost