Řidič autobusu v městské hromadné dopravě
ČAD Blansko a.s.
Blansko, CZ
před 12 hodinami
source : Easy-prace.cz

Pracovní poměr na dobu určitou, po dvou letech na dobu neurčitou. Pracovní doba - turnusové služby, střídání. NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000, Kč.

Zájemcům bez řidičského oprávnění nabízíme možnost rozšíření z "B" na skupinu "D". Vzdělání min. SOU nebo ZŠ, praxe vítána, bez praxe zaškolíme.

ŘP sk. D, profesní průkaz, zdravotní způsobilost včetně psychologického vyšetření, výpis z karty řidiče, výpis z evidence restříku trestů.

Zaměstnanecké výhody : Nabízíme zajímavou práci, dopravu v rámci IDS JMK zdarma pro zaměstnance a jeho rod. příslušníky, možnost čerpání PHM do soukromého vozidla se slevou na naší ČS OMV Blansko, 1.

000,- Kč příspěvek na vitaminy nebo rehabilitaci dle kol. smlouvy, volání prostřednictvím operátora společnosti se slevou.

První kontakt osobně v místě výkonu práce PO-PÁ 8-15h, telefonicky na čísle : použijte odpovědní formulář nebo na mail : použijte odpovědní formulář

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost