Konstruktér strojní
TOS VARNSDORF a.s.
Varnsdorf, CZ
před 13 dny
source : Easy-prace.cz
 • Místo výkonu práce : Říční č.p. 1774, 407 47 Varnsdorf. Požadavky : - minimálně SŠ vzdělání strojírenského zaměření - znalost práce na PC Windows 7 / 10;
 • MS (Office) - znalost práce ve 3D konstruování a tvorby výkresové dokumentace - zpracovávání konstrukčních podkladů a výkresů nových výrobků, sestav, dílů apod.

 • obecná znalost příslušných norem a zákonů - praxe v oboru výhodou (používaný software v konstrukci - Solid Edge, Teamcentr, AutoCad, informační systém PLM) -
 • znalost NJ nebo AJ vítána - není podmínkou Náplň práce : Zajišťuje zpracování konstrukční dokumentace na základě požadavků obchodního úseku.

  Zajišťuje správu a změny výkresové dokumentace dle požadavků ostatních útvarů. Zpracovává zakázky technického rozvoje a zakázky výzkumu a vývoje dle požadavků zakázkové, technické a reklamační komise.

  Zpracovává podklady pro cenové a termínové nabídky. Odpovídá za dodržování všech předpisů a norem vztahujících se ke strojům a zařízením a vytváří podmínky pro trvalé zajišťování shody provedení výrobků společnosti.

  Zajišťuje zpracování rozboru rizik strojů a zařízení, kterých je hlavním řešitelem, a závěr předává do Odboru řízení jakosti jako podklad k vypracování ES Prohlášení o shodě.

  Zajišťuje podklady pro vypracování konstrukčních kusovníků strojů a příslušenství spadajících do činnosti tohoto odboru. Kontakt : e-mailem

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost