Podpora obchodního týmu
Šmídl Provozní Holding s.r.o.
Hrochův Týnec
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Nádražní 220, Hrochův Týnec. Jsi energický, dravý a máš tah na branku? Komunikace s lidmi a práce s excelem je pro Tebe hračka?

Zkušenosti v dopravě výhodou. Přidej se k nám! Potřebujeme parťáka, který s námi potáhne za jeden provaz! NÁPLŇ PRÁCE : komunikace s klienty a řešení jejich požadavků, vstupní kontakt pro klienty, znalost angličtiny, správa firemního sales mailu, příjem objednávek, předání ke zpracování, vyhodnocování poptávek a reporting.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : zázemí úspěšné české společnosti v lokalitě Hrochův Týnec, moderní pracovní prostředí, služební telefon, notebook, skvělí kolegové, seberealizaci a osobní růst, možnost vzdělávat se, pružnou pracovní dobu, benefity - systém cafeterie, příspěvek na stravování, sick days, free days, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné telefonování pro rodinu, sleva na nákup vozu.

Nástup ihned nebo dohodou.První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v čase 7-14 hod. nebo na e-mailové adrese.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost