Ostraha prodejny Penny Market
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem, telefonicky v pracovní dny od 9 : 00 do 16 : 00 hod. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon.

Nechodit na pobočku! Tel. : 721 954 166, e-mail : nabor.centrum bohemiamarten.czNáplň práce : zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Požadujeme : dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk min.18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe v oblasti Security (podmínkou).

Certifikát strážného. Nabízíme : práci ve stabilní společnosti na HPP / DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet s možností měsíční zálohy.

Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.Nástup možný IHNED.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost