STROJNÍCI (ŘIDIČI PRACOVNÍCH STROJŮ)
DTS Vrbenský, a.s.
Most
před 4 dny
source : Hitprace

STROJNÍCI (ŘIDIČI PRACOVNÍCH STROJŮ)Náplň práce : - řízení pracovních strojů typu - bagr, dozer, dempr, jeřáb apod.- úkoly spojené s řízením pracovních strojů-

ostatní úkoly uložené nadřízeným zaměstnancemV případě oboustranné spokojenosti ( zaměstnanec x zaměstnavatel) možnost převodu na pracovní poměr na dobu neurčitou.

Praxe v oboru podmínkou. Strojnický / jeřábnický průkaz výhodou. ŘP sk. B výhodou.Výše základní mzdy je závislá na praxi.

Zaměstnanecké výhody : 25 dní dovolené, penzijní připojištění, závodní stravování, záruky výhod uzavřené kolektivní smlouvy, prémie, 13.

plat, zaměstnavatel s 20.letou praxíHLÁSIT SE : Jeníčková Barbora Ing., tel. : 478 005 117, e-mail : b.jenickova dts-as.

cz, osobně po telefonické domluvě

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost