OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND
GADO, s.r.o.
Opava, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

KO : Praus Alena, tel. : 722 364 544, volejte PO - PÁ 8 : 00 - 17 : 00 hod., email : nabor.centrum gado.czProsíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Prvotní kontakt nutný telefonicky nebo emailem.Požadujeme : - Věk nad 18 let, příjemné vystupování, flexibilitu,, trestní bezúhonnost- Praxe v oblasti security ( výhodou , podmínkou) - Základní znalost práce na PC ( obsluha kamerového systému)- Certifikát strážného( výhodou , podmínkou) - Až 12-ti hodinové pracovní směny / nepravidelný 30 hod.

pracovní fond dle požadavků manažeraNáplň práce : - Pochůzková činnost po prodejně, ochrana majetku a ostraha osob- Spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnostNabízíme : - Práci v silné a stabilní společnosti, zaručenou pravidelnou mzdu- Odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyty, možnost zálohy na mzdu- Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměruNástup možný ihned.

Vhodné pro OZP, nesmí se týkat pohybového ústrojí.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost