Verification Engineer
Codasip s.r.o.
Brno, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 10 - 14 hod. Požadujeme : Analytické myšlení, samostatnost i schopnost práce v týmu Schopnost dorozumět se v anglickém jazyce Výhodou je práce ve Verifikaci Zaměstnanecké výhody : Příležitost pracovat s RISC-V, architekturou budoucnosti, Práci na inovativních procesorech pro Internet věcí a na jedinečné technologii jejich optimalizace, Stravenky, Sick days, 5 týdnů dovolené, Lekce angličtiny, Multisport karta.

Možnost se v rámci pracovní doby vzdělávat (tzv. 90 / 10), Flexibilní pracovní doba, Prostor pro vlastní inovace a nápady, Možnost podílet se na celém vývojovém cyklu, od analýzy až po nasazení Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost