Junior Key Account Manager - B2B, e-commerce, drogerie
PARTNER 4 JOB s.r.o.
Praha, CZ
před 13 dny

Náplň práce :

  • Z 90% kompletní péče a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky v regionu České republiky
  • Nastavení obchodních podmínek
  • Trade marketingové aktivity
  • 70% práce v kanceláři / 30 % cestování za zákazníky
  • Analýza dat
  • Analýza portfolia / optimalizace
  • Požadavky :

  • Analytické uvažování
  • Samostatnost
  • Zkušenosti na pozici z e-commerce obchodu
  • Angliký jazyk na komunikativní úrovni
  • Nabídka :

  • Pilotní projekt, velký potenciál pro rozvoj
  • Osobní automobil i pro soukromé užívání značky Škoda
  • Možnost práce formou home office / kancelář na centrále společnosti
  • Zaměstnanecké benefity
  • Platové ohodnocení : cca 40.000 45.000Kč + kvartální bonus

    Step 2