Řidiči autobusu
ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Dobříš, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pozice : řidiči autobusuOCSpolečnost ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. přijme řidiče autobusové dopravy na provoz Dobříš (rovněž Králův Dvůr, Hořovice, Příbram, Sedlčany, Praha, Domažlice a Železná Ruda).

Uhradíme náklady na rozšíření řidičského průkazu skupiny D. Požadujeme bezúhonnost a slušné vystupování.Pro řidiče nabízíme tyto benefity : - příspěvek 10 000,- Kč při nástupu s ŘP sk.

D nebo úhrada ŘP sk. D- výrazně zlevněné jízdné i pro rodinné příslušníky- zvýhodněný tarif volání- výplata mzdy vždy nejdéle k 12.

měsíci- zázemí stabilní mezinárodní společnosti- možnost sebevzdělávání a další benefity- příspěvek na očkování a vitamíny- stravné- ošatné a příspěvek na praní- příspěvek na dovolenou a Vánoce- příspěvek na penzijní pojištění po odpracovaném 1 roceNástup : ihned Mzda : 22 000,- až 28 000,- KčKontakt : Mihulková Jana, tel.

311 653 717, 311 653 713, e-mail : personalni.beroun arriva.czMísto výkonu práce : ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o., Příbramská č.p. 1903, 263 01 Dobříš

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost