Vedoucí montážní skupiny
FiberTech s.r.o.
Pardubice, Živanice
před 1 dnem
source : Hitprace

VEDOUCÍ MONTÁŽNÍ SKUPINYNabízíme absolventům i zkušeným pracovat u nás na pozici Vedoucí montážní skupiny. Hlavní náplní práce bude realizace optických sítí dle realizační projektové dokumentace.

Místo pracoviště : Pardubicko a okolí (zakázky jsou realizovány převážně v Pardubickém kraji a kraji Vysočina).Nástup : po dohodě.

NÁPLŇ PRÁCE" zafukování optických kabelů, podružné montážní práce s týmem montážníků" instalace závěsných kabelů, podružné montážní práce s týmem montážníků" vedení svěřeného týmu montážníků při realizaci zadaných zakázek" realizace vnitřních tras společně se svým týmem" spolupráce s interním i externím realizačním týmem" pořízení podkladů pro dokumentace skutečného provedeníPOŽADUJEME" vzdělání v oboru elektro je výhodou, ne podmínkou" zkušenosti v oboru výstavby optických sítí jsou výhodou, ne podmínkou" schopnost číst a orientovat se v PD (výkresy, specifikace atd.

bude potřeba, ale dá se naučit" uživatelská znalost práce s PC a MS Office " ŘP skupiny B (E výhodou), B+E bude potřeba, ale zaplatíme ho" vyhláška 50 výhodou, ne podmínkou" jedinou podmínkou je chtít, vše ostatní naučímeNABÍZÍME" práce v týmu lidí, které jejich práce baví" možnost profesního růstu" mobilní telefon, notebook i k osobnímu užívání" bezpečný a komfortní firemní automobil i k osobnímu užívání - v pracovní dny platí provoz FiberTech" firemní pracovní oděv a obuv je samozřejmostí" Stravenky v hodnotě 100,- za každý odpracovaný den" Příspěvek na životní nebo důchodové pojištění" 13.

plat formou poukázek" volné vstupenky na různé kulturní akce" káva, čaj, ovoce, pitný režim a nanuky zdarma v sídle společnostiV případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu : personalistika fibertech.cz

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost