Svářeč MAG - nerez ocel
CNC METAL s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 9 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : Suderova 2037 / 26, Ostrava - Mariánské HoryKontakt e-mailem info cncmetal.cz, životopisy budou zpracovány pro účely výběrového řízení.

CNC METAL s.r.o. je ryze česká,dynamicky se rozvíjejíci společnost s dlouholetou tradicí v oblasti komplexního zpracování plechů pomocí nejmodernějších CNC technologií.

Vyrábíme komponenty a technol.svařence pro kolejová vozidla / vlaky,tramvaje,metro / ,vybavení skladů,logistických a datových center,opláštění strojů,elektrorozvaděče.

Disponujeme vlastním konstrukčním oddělením,strojním vybavením firmy TRUMPF,jsme certifikováni dle ČSN EN ISO 9001,proces svařování probíhá v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 3834-2 : 2006,ČSN EN 15085-2 : 2008, v úrovni CL 2.

Jsme držitelé Osvědčení o způsobilosti dodavatele Českých drah a Oprávnění pro svařování drážních vozidel Slovenských železnic.

Naplň : -svářečské práce dle výkresové dokumentace a technologického postupu -kontrola 100% svarů dle VD / rozměry,vizuální kontrola / -broušení a případné opravy svarů -jednoduché strojírenské operacePožadujeme : - ISO 9606-1 135 P BW FM5 S t3,0 PA ss nb -ISO 9606-1 135 P FW5 S t3,0 PB sl -znalost čtení výkresové dokumentace -min.

vyučen v technickém oboru -manuální a technická zručnost -flexibilita,samostatnost,zodpovědnost,pečlivost Nabízíme : - práci na HPP přímo u zaměstnavatele -nástup dle dohody -zázemí a stabilita prosperující české společnosti -jistota pravidelného výdělku -velmi moderní a čisté pracovní prostředí,nové technologie -nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru -odměnu za plnou pracovní docházku -stravenky -bonusy / prémie

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost