Manager vývoje produktů
ManpowerGroup s.r.o.
Říčany, Czech Republic
před 6 dny
source : Personálka.cz

Pro logistickou firmu zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje a výroby obalů a jejich následného plnění výrobky, zejména kosmetiky a doplňků ke kávě hledáme kandidáty na pozici - Manager vývoje produktů.

Popis pozice

Hledáme kandidáta, který bude mít zkušenosti s vedením týmu lidí (2 podřízení ze zahraničí, 1 v Čechách). Bude mít povědomí o dodavatelích a trhu materiálů, které potřebujeme k naší práci sklo, porcelán, papír, nerez.

Požadavky

  • Zkušenosti s vývojem výrobků papír, sklo, porcelán, nerezová ocel skutečnou výhodou
  • Technické porozumění a schopnost komunikovat s globální dodavatelskou sítí (Aj a čeština nutností)
  • Připravenost řídit malý mezinárodní tým a schopnost pracovat v multikulturním prostředí
  • Citlivost na design a špičkové výrobky
  • Ochota cestovat po celém světě
  • Silné komunikační dovednosti, asertivita a zkušenosti s vyjednáváním
  • Proaktivnost a sebemotivace s obchodním přístupem
  • Nabízíme

  • Bonusy / prémie
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy
  • Možnost občasné práce z domova (home-office)
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Rozjezd zcela nového projektu
  • Čeština
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.