Vývojáři softwaru / AppD SDET- Senior Automation Engineer-Java 1
CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.
Praha
před 14 hodinami
source : Hitprace
 • dobrá znalost Aj- vytváření komplexních testovacích plánů založených na požadavcích na všechny nové softwarové funkce.- zajištění funkčnosti všech nových softwarových funkcí podle požadavků na produkt- zkušenosti s testováním produktů podnikové třídy Web a API - výhodou- silné znalosti programování a ladění pomocí Java / Pythonu.
 • zkušenosti s testováním a automatizací mikro služeb na základě API REST (Service Oriented Architectures) - výhodou- znalosti s vytvářením a vylepšováním automatizovaných testovacích rámců, nástrojů, automatizovaných testovacích sad, Java (TestNG / JUnit) a Linux.
 • znalost technologií Docker, Kubernetes a Big data bude velkým plusem.- silné analytické dovednosti a vysoká schopnost učit se a přizpůsobovat se novým procesům-zkušenosti s prací v agilním prostředí - výhodou
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost