OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
Nymburk, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED. Náplň práce : zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Požadujeme : základy práce na PC, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk min.18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe v oblasti Security, znalost práce na kamerovém systému.

Certifikát strážného. Nepravidelný 40-ti hodinový pracovní fond dle požadavku managera.Nabízíme : práci ve stabilní společnosti na HPP / DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet s možností měsíční zálohy.

Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na telefon číslo 721 954 166 PO-PÁ od 9 : 00 hod.

do 16 : 00 hod. nebo na e.mail : nabor.centrum bohemiamarten.cz .Nechodit na pobočku.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost