Pracovníci do vinohradu / vinohradníci
Petr Jacina
Jivina
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Jivina č.p. 25294 14 Jivina u Mnich.HradištěPrvotní kontakt : e-mail : libichova jap-jacina.czKOHO HLEDÁME?

Do nově vznikajícího a prvního vinohradu v Českém Ráji hledáme člověka, který má rád různorodou práci na čerstvém vzduchu, má kladný vztah k přírodě, vínu a manuální práci.

Předpokladem je spolehlivost, samostatnost a fyzická zdatnost.Výhodou je vzdělání nebo zkušenost z oboru vinohradnictví, ale není podmínkou.

Podmínkou je řidičský průkaz skupiny B a ochota pracovat přesčas v době vinobraní a lahvování.CO VÁS ČEKÁ?Čeká Vás celoroční komplexní péče o vinohrad - manuální práce ve vinici (výsadba, řez, vázání, ), mechanizované práce s vinohradnickou technikou, ošetřování a hnojení rostlin, mulčování a jiné práce ve vinohradě, sklizeň hroznů.

Dále také práce ve vinném sklepě, lahvování, skladování a expedice vína, závoz objednávek.Vinohrad a veškeré zázemí se nachází v obci Jivina u Mnichova Hradiště.

NABÍZÍME VÁM : K dispozici budete mít mobilní telefon, služební automobil a ubytování.V případě dobré sklizně a výsledku hospodaření Vás také čeká finanční bonus.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost