vychovatel
Vězeňská služba České republiky
Sokolov, Horní Slavkov
před 5 dny
source : Hitprace

Způsob kontaktu : - telefonicky : 352 660 204- e-mailem : zbrejchova vez.hsl.justice.czPožadujeme : vyšší odborné vzdělání pedagogické nebo VOŠ+specializační pedagogické studium v akreditované formě, uznává se i doplňkové pedagogické studium (dps)zdravotní a osobnostní způsobilostznalost práce na PCschopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost Výhodou je možnost realizace speciálně výchovných aktivit s odsouzenými v rámci aktivit programu zacházení.

3 měsíční zkušební doba, pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, v případě kladného hodnocení bude pracovní poměr sjednán na dobu neurčitouPlatové podmínky : platové ohodnocení dle 122 odst.

1 zákona č. 262 / 2006 Sb., NV č. 341 / 2017 Sb., 10. platová třída+ zvláštní příplatek.Dovolená v délce 25 dnů+dodatková dovolená.

Po zapracování možnost přiznání osobního příplatku.Strukturovaný životopis zasílejte na email zbrejchova vez.hsl.justice.

cz.Zaměstnanecké výhody : možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřebrodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeníchsportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna)poskytujeme 5 dnů indispozičního volna, odměnu při životním a pracovním výročímožnost ubytování, závodní stravovánímožnost dalšího vzdělávání

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost