Provozní elektromechanici
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.
Oslavany, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Oddělení údržby v Oslavanech a v Ivančicích přijme nového kolegu pro rozšíření týmu!Jaká by byla Vaše náplň práce : - odpovědnost za správné zapojení části elektrických instalací- provádění připojování asynchronních elektromotorů- provádění dílčích oprav na elektrických zařízení strojů- odstraňování závad, provádění oprav porušených elektrokabelů- provádění oprav přenosného nářadí- spolupráce na opravách elektrických zařízení s automatickými obvody (kotelna), na opravách strojů ovládaných PLC automaty, apod.

Co by kandidát určitě měl mít : - SOU / ÚSO elektro- znalost vyhlášky 50 / 78 Sb. 6- logické myšlení (schopnost rychle odhalit příčinu závady)- manuální zručnost- dobrý zdravotní stav- aktivní řidič sk.

B- spolehlivost, zodpovědnost- alespoň krátkodobá praxe na obdobné pozici Výhodou : znalost PLC a SimaticDetaily pracovního poměru : - nástup dohodou- smlouva na hlavní pracovní poměr- nepřetržitý provoz (12 hod.

směny; ranní x noční směny; krátký x dlouhý týden)- pracoviště : Oslavany, Ivančice- zaškolení pod dohledem zkušených kolegůNa co se můžete těšit : zázemí stabilní zahraniční společnostismlouva na hlavní pracovní poměrnástupní mzda cca 38 000 Kč / měsícmimořádné prémie za nadstandardní výkon či přístupodměny za zlepšovací návrhykaždoroční navyšování mezd13.

mzda vyplácena na dvakrát před letní dovolenou a na Vánocestravenkový paušál až 800 Kč do vaší výplaty pro každého zaměstnanceudržování a zajišťování potřebné kvalifikace hrazeno firmou (možnost získání oprávnění na VZV, zdvihací zařízení, vyhl.

50, obsluha kotlů apod.)ochranné dioptrické brýlebezpečnostní vybavení a oblečení hrazeno firmoukantýna na pracovišti, bagetomat, kávomat, pitný režimzávodní stravování za dotovanou cenu (výběr ze 4 druhů)společenské, firemní a sportovní akcelosování o volňásky na hokejové zápasy Kometyzaměstnanecký program u Vodafone - výhodné tarifyvánoční večírek s dárečkemVíce informací na www.

metaldyne.cz nebo na tel. 602 288 131, též můžete poslat životopis na email personalni aam.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost