TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK
NADĚJE
Písek, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pracovní smlouva se uzavírá na dobu určitou v délce jednoho roku s perspektivou dalšího prodloužení.Výše úvazku 0,75 - 1,0 dle dohody.

Místo výkonu práce : Písek.Náplň práce : výkon sociální práce dle z. č. 108 / 2006 Sb., 69 . Terénní programy. Pomoc lidem, kteří se ocitli v nouzi z důvodu ztráty bydlení či ztráty příjmu nebo žijí rizikovým způsobem života.

Krizová pomoc lidem, kteří prchají před válečným konfliktem a hledají azyl v ČR. Našim klientům pomáháme s hledáním bydlení, vyřízením dokladů, sociálních dávek, zdravotnické péče, materiální a potravinové pomoci.

Sociální práce probíhá v přirozeném prostředí klienta. Po domluvě je možné pracovat s klientem v kanceláři, kde má terénní program zázemí.

Cílem služby je klienty vyhledávat a předcházet nebo minimalizovat dopady jejich krizové situace.Kvalifikace : dokončené (nebo před dokončením) vzdělání odpovídající zákonu o sociálních službách č.

108 / 2006 Sb. 109 - VŠ nebo VOŠ sociální práce, sociální pedagogika, sociální politika.Potřebná je základní znalost práce s Excel a Word.

Pracovní doba od 7 : 30 do 16 : 00 nebo dle dohody.Nabízíme : 5 týdnů dovolené, stravenky, 13. plat, práci v příjemném prostředí malého kolektivu.

Průběh výběrového řízení : Zájemce o pracovní pozici zašle životopis na adresuandrea.storkova nadeje.cz, a to do 25. 8. 2022.

Na základě posouzení životopisu budou vybraníuchazeči pozváni na ústní pohovor. Nástup možný od 1. 9. 2022 nebo dle dohody.

Informace podává : Andrea Štorková 736 772 321 (po-pá 8-16 : 30 hod.)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost