Řidič sk. B – 170Kč/hod. BRNO
ABZAKOVO spol. s r.o.
Brno, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme týmového parťáka pro našeho významného klienta, který je zaměřený na výrobu, prodej a distribuci základních a speciálních mycích, čisticích prostředků a tekutých mýdel, papírových ručníků, toaletního papíru a hygienických systémů.

Náplň práce : Zajištění služeb zákazníkům.Dodávky zboží stabilním zákazníkům na předem určenou adresu.Vnitrostátní rozvoz (Jihomoravský / Moravskoslezský kraj) vlastních výrobků.

Přebíraní zboží od skladníku.Pracovní doba Po-Pá 6 : 30-16 : 00Požadujeme : Řidičský průkaz skupiny B, praxe na dodávkovém vozidle výhodou.

Schopnost dobré orientace při řízení.Manuální zručnost.Fyzická zdatnost,Reprezentativní vystupování před klientyNabízíme : Dlouhodobé a stabilní zaměstnáníKomplexní firemní zaškolení.

Možnost zálohPřátelské jednání.Motivující ohodnocení 170Kč / hod.Vzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.