Profesionální chůva - až 40 000 Kč měsíčně
Mary Poppins Agency s.r.o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Nabízíme práci na zkrácený či plný úvazek pro profesionální chůvu s předchozími pracovními zkušenostmi s dětmi. Jedná se o práci od pondělí do pátku, buď 5 dnů v týdnu nebo 2-3 dny, dle výběru.

Místo působení je v centru Prahy. Předpokladem pro tuto pozici je dlouhodobá profesní zkušenost s péčí o děti (nikoliv pouze o vlastní či rodinných příslušníků).

Ideální kandidátkou je chůva se vzděláním v oblasti pedagogiky, zdravotnictví, psychologie, sportu či podobných oborů. Hledáme chůvu, která je aktivní, společenská, loajální a zodpovědná.

Předpokládaný nástup je červen nebo září 2022, dle domluvy. Jedná se o dlouhodobou spolupráci na min. 1 rok, ideálně déle.

Práce je na základě živnostenského oprávnění, případně i na zaměstnanecký poměr. Požadujeme : - předchozí zkušenosti v oblasti- doporučení předchozích zaměstnavatelů / rodin apod.

 • čistý výpis rejstříku trestů - věk 21+ - zájem o dlouhodobou spolupráciNabízíme : - finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností 190-250 Kč / hod nebo 37 000 Kč až 45 000 Kč / měsíčněVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost