Ergoterapeuti se specializací
ARMANDI THERAPY CLINIC s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 8 hodinami
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : U nákladového nádraží č.p. 3153 / 8, Strašnice, 130 00 Praha 3KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Herdová Diana Mgr.

e-mail : herdova atc.lifePro naši dětskou rehabilitační kliniku ARMANDI THERAPY CLINIC hledáme ergoterapeuty.Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít : Vysokoškolské vzděláníKladný vztah k dětemPozitivní přístupChuť učit se novým věcem a nadále se vzdělávat v oboruVhodné i pro absolventyÚvazek : plný i částečnýCo vám můžeme nabídnoutPlat 22.

000 - 30.000 Kč + prémie a bonusyPříspěvky na stravuOsobní hodnocení a možnost platového růstuPodpora vzdělávání a příspěvky na odborné kurzyFiremní oblečení2x ročně teambuildingV případě zajmu nás prosím kontaktujte na e-mail : herdova atc.

lifeZaměstnanecké výhody : Příspěvky na stravuOsobní hodnocení a možnost platového růstuPodpora vzdělávání a příspěvky na odborné kurzyFiremní oblečení2x ročně teambuilding

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost