Operátor výroby až 29 100Kč/měsíc - OD NOVÉHO ROKU NAVÝŠENÍ MZDY
Grafton Recruitment
Zlín
před 5 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Chcete práci za lepší mzdu, 5 týdnů dovolené a praxi od renomovaného zaměstnavatele? Aktuálně hledáme zaměstnance do úspěšné automobilky v Kolíně na pozice operátorů montážní linky, příp.

lisovny, svařovny, logistiky.Náplň práce : - práce na montážní lince, svařovně, lakovně, lisovně, logistice, kvalitě- práce je fyzicky namáhavá-

2 směnný provoz : pondělí - pátek (ranní 6 : 00-14 : 25, odpolední 15 : 30-23 : 55) Nabízíme : - Srovnatelné mzdové podmínky -

Smlouva na hlavní pracovní poměr- Možnost převodu do kmenového stavu automobilky- Garance profesionálního jednání seriózní agentury-

Koordinátory přítomné na pracovišti a zajišťující podporu zaměstnancůmLokalita : KolínNástup : Možný ihned

BENEFITY :

Mzdové podmínky- základní sazba 21 000Kč / měs- od 4.měsíce 22 970Kč / měs- příplatky za směny : - 12 Kč / hod. - víkendová směna-

15 Kč / hod. - noční směna- příplatek za mimořádnou směnu 800kč- příplatek za řádnou docházku 1 838 Kč / měsíc- příplatek za směnnost 300Kč / měsíc-

výkonnostní prémie + osobní ohodnocení až 2 986 Kč- 13. plat ve výši až 29 900Kč- příspěvek na ubytování / dojíždění při bydlišti nad 50km až 2000Kč-

závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele- 5 týdnů dovolené- nadstandardní lékařská péče

POŽADAVKY :

  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu- fyzická zdatnost a výborný zdravotní stav- ochota pracovat v požadovaném tempu montážní linky - zodpovědný přístup k práci
  • Požádat