operátor/operátorka expedice - seřizovač/seřizovačka
Lovochemie, a.s.
Lovosice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGROFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice.

Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandardní balíček firemních benefitů a možnosti dalšího profesního rozvoje.

CO BUDE VAŠE PRÁCE : * Obsluha technologických linek* Kontrola provozuschopnosti a technického stavu strojů a výrobního či provozního zařízení* Manipulace s baleným zbožím* Kontrolní činnost* Spolupráce s ostatními zaměstnanci provozu* Místo výkonu práce : LovosiceCO OČEKÁVÁME OD VÁS : * Výuční list (SOU), maturitní zkouška výhodou v oboru elektro* Nutností je vyhláška 50 / 1978 Sb.

5* Manuální zručnost* Pracovitost, zodpovědnost* Dobrý zdravotní stav* Výhodou řidič VZV, jeřábník (možnost doplnit kvalifikaci v Lovochemii)* Řidičský průkaz sk.

C a profesní průkaz výhodou* Ochota pracovat ve směnném provozu (12hod. směny)Zaměstnanecké výhody : *13. mzda, odměny akcionáře *Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní poj.

 • Stabilizační příspěvek *Příspěvek na dojíždění *Příspěvek na stravování *Firemní cafeterie pro čerpání benefitů *Bezúročné finanční zápůjčky *Příspěvek RELAX *5 týdnů dovolené *Firemní akce pro zaměstnance *Program Sport - volné vstupy do partnerských sportovních zařízení *Zvýhodněné pojistné produkty *Slevové prodejní akce, MAKRO karta *Prodej občerstvení v chemickém areálu *Zázemí skupiny AGROFERT *Pomoc zaměstnancům v nouzi *Tarify mobilního volání od 20 KčZpůsob prvního kontaktu : e-mailem či telefonicky denně od 8.00 - 13.00 hod.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost