Kuchař/ka hotovář/ka
Annonce
Hřensko, CZ
před 3 dny

Místo výkonu práce : Hřensko č.p. , Hřensko - CZK čistého + obědy a pitný režim zdarma Náplň práce a požadavky : - Příprava a úklid svého úseku pracoviště - Příprava a tepelné úpravy hotovek - Dodržování technologických postupů při vaření - Vyučený v oboru a alespoň let praxe - Schopnost a ochota podávat skvělý servis - Smysl pro týmovou spolupráci - Odolnost vůči stresovým situacím - Čistotnost - Pečlivost, loajalita, zodpovědnost - Zdravotní průkaz Nabízíme : - Včasné a odpovídající finanční ohodnocení - Odměny za dobře a dlouhodobě odváděnou práci a udržení kvality, čistoty po všech stránkách jednotlivých úseků.

 • Férové jednání a přístup - Bezplatné stravování - Bezplatný pitný režim - Mladý, perspektivní kolektiv Ubytování k pracovním pozicím bohužel prozatím neposkytujeme.
 • Dopravu do Hřenska zajišťujeme z Děčína na smluveném místě a zpět. Potencionální uchazeči mohou konktaktovat pana Riňáka telefonicky na č.

  již nyní od PO-PÁ mezi : - : hodin. E-mail :

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost