ELEKTRONIK - JUNIOR (30-35.000 Kč)
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 5 dny
source : Hitprace

Máte SOU vzdělání v oboru elektro? Zajímáte se o slaboproudá zařízení a máte chuť učit se novým věcem? Chcete být součástí moderní a prosperující společnosti, která Vám dá směr a jistotu?

Pakliže jste si na všechny tyto otázky odpověděli ano, pak hledáme právě Vás! Stabilní výrobní společnost hledá nového kolegu na pracovní pozici : ELEKTRONIK- JUNIOR (30-35.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Zodpovědnost za plynulost provozu
  • Zjišťování a oprava závad elektroniky ve výrobních strojích
  • Komunikace s kolegy při řešení vzniklých závad
  • Zapojování nových přístrojů
  • Kontrola funkčnosti přístrojů
  • CO POŽADUJEME?

  • Min. SOU v oboru slaboproudé elektrotechniky
  • Vyhlášku č. 50 / 1978 Sb., 5
  • Proaktivní přístup k práci
  • Znalost práce s programem AutoCAD výhodou
  • Cílevědomost, zodpovědnost, přesnost
  • CO NABÍZÍME?

  • Dobré finanční ohodnocení
  • Možnost závodního stravování
  • Příspěvky na dojíždění
  • Vzdělávací kurzy
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce : Židlochovice
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.