Plant performance manager - moderní technologie stabilní společnost !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Most, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Přemýšlet tvořit a podílet se na výrobě čisté technologie budoucnosti. To jsme my. Pomožte nám dosáhnout naší vize a stát se předním dodavatelem do oblasti E-mobility.

 • Stanovování výrobních plánů a výrobní politiky v souladu se strategií organizace- Řízení a organizace výroby zajištění bezproblémového chodu výroby- Kontrola a hodnocení výrobních a finančních plánů při dodržení kvality a cenové efektivity- Zabezpečování zpracování analýz a informací o stavu výroby- Úzká spolupráce s oddělením řízení kvality při odstraňování reklamací definování nápravných a preventivních opatření v případě zjištěných neshodJaké dovednosti a znalosti by vhodný kandidát / ka měla mít : - SŠ / VŠ technického směru- AJ / NJ na komunikativní úrovni- Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 5 let Místo výkonu práce : Klášterec nad Ohří - v případě relokace Vám poskytneme relokační příspěvky ve výši 10 000 - po dobu 6 měsíců !Co Vám naopak za Vaši práci můžeme nabídnout : - Práce na HPP- Motivující platové ohodnocení + 13 .
 • a 14 . plat- Týden dovolené navíc- Příspěvky na dopravu příspěvky na penzijní připojištění- Účast na mezinárodních konferencích a možnost dalšího růstu- Možnost kariérního a finančního růstu- Zázemí stabilní a moderní společnosti- Dotovaní stravováníVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost