PORODNÍ ASISTENT / PORODNÍ ASISTENTKA - STANIČNÍ SESTRA PORODNICE
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Náchod, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, turnusové služby. Nástup možný ihned, popř. dle dohody.Pozice je vhodná i pro absolventy / absolventky.

 • Požadavky : vzdělání dle 6 zákona č. 96 / 2004 Sb., zákona o nelékařských zdravotnických povoláních; min. 5 let praxe ve zdravotnictví;
 • zkušenosti s vedením týmu; dobré řídící, organizační a komunikační dovednosti; trestní bezúhonnost; výhodou specializace.

  Zaměstnavatel nabízí : 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, pomoc se zajištěním ubytování, odměna za získaní nového zaměstnance, odpovídající mzdové ohodnocení, podporu osobního i odborného rozvoje.

  Přihlášky zasílejte elektronicky na adresu : holub.lukas nemocnicenachod.czMgr. Lukáš HolubVedoucí útvaru personálního řízení a mezd Přihláška uchazeče musí obsahovat : - životopis s přehledem profesní praxe,- doklady o dosaženém vzdělání (scan).

  Uzávěrka přihlášek do 31. 3. 2022 nebo do odvolání.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost