Technik staveb
Vožická, a.s.
Tábor, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Požadavky : vysokoškolské vzdělání stavebního směrutechnické myšlení, orientace v projektové dokumentaci staveb schopnost odhalit slabá místa v projektech a navrhnout nová řešenívyjednávací a komunikační dovednosti, obchodní schopnostivelmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)znalost AutoCad nebo jiných CAD programů vítánaautorizace ČKAIT výhodou zkušenosti na obdobných pozicích výhodouNáplň práce : plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních pracípoptávky a nabídky stavebních zakázektechnická jednání s dodavateli Nabízíme zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou, služební telefon a notebook.

Platební podmínky budou upřesněny na osobním pohovoru.V případě zájmu zašlete svůj životopis na uvedenou emailovou adresu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost