FAKTURANT / FAKTURANTKA (expediční kancelář)
TAMADEX spol. s r.o.
Hronov, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy / -

ky.Pracovní náplň : práce v kanceláři expedice; vyřizování objednávek, vystavování faktur, přepravních dokladů apod.; komunikace se zákazníky (telefonicky, e-

mailem ).Požadavky : min. 2 roky praxe v oboru, příjemné a ochotné jednání a vstřícnost vůči spolupracovníkům a odběratelům, znalost práce na PC samozřejmostí, výhodou je znalost programu K2, odolnost vůči stresu výhodou.

Nabízené výhody : příspěvek na stravování, odměna - dovolená, vánoce.Životopis prosíme posílat na e-mail : použijte odpovědní formulář následně budou zájemci informováni o výběrovém řízení.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost