Macroeconomic Data Expert
OGResearch, s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt : Bradová Marcela Ing., tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářUchazeči by měli mít základní porozumění a schopnost analyzovat a interpretovat makroekonomická data (inflace, HDP, reálný kurz, platební bilance, investiční pozice) v rozvojových zemích a především zemích CIS a v Africe, měnovou fiskální politiku místních centrálních bank, lokální finanční trhy a bankovní systém.

Požadujeme schopnost práce s daty včetně jejich grafické prezentace a práce s tabulkovým procesorem na pokročilé úrovni.

Znalost práce s Bloombergem výhodou. Velmi dobrá znalost anličtiny slovem i písmem je nezbytná. Dobré porozumění monetární politice a znalost software pro statistickou analýzu (SPSS, Stata, Statistica, EViews) je výhodou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost