Sociální pracovník - pracovnice, pracovník v sociálních službách
Aufori, o.p.s.
Trutnov
před 3 dny
source : Hitprace

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE- PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCHHledáme nového kolegu či kolegyni do terénního programu na Trutnovsku, ve kterém podporujeme sociální fungování a začlenění lidí, kteří jsou sociálně vyloučení, v chudobě nebo jsou chudobou ohroženi.

Pomáháme jim překonat problémy s bydlením, prací, dluhy a péčí o děti, které jsou způsobeny chudobou a které nezvládají vyřešit vlastními silami.

S klienty pracujeme především v jejich domácnostech, poskytujeme poradenství, asistenci, doprovázíme. Služba je poskytována podle Zákona o sociálních službách č.

108 / 2006 Sb. POŽADUJEME : - vzdělání dle zákona 108 / 2006 Sb., o sociálních službách - VOŠ, VŠ v oblasti sociální práce, které je ukončené či započaté min.

ve 2. ročníku, nebo kurz pracovníka v sociálních službách, anebo chuť si tento kurz doplnit- trestní bezúhonnost- ochotu cestovat- empatický a pozitivní přístup k cílové skupině- schopnost pracovat samostatně i v týmuNABÍZÍME : - práci na plný pracovní úvazek- nástupní mzdu 18 100 - 22 000 Kč při plném úvazku s možností navýšení - nástup ihned, nebo dle předchozí domluvy- práci na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy- pravidelné supervize, intervize a příležitost dále se vzdělávat- možnost využívat občasnou práci z domu- k dispozici pracovní telefon s neomezeným paušálem- práci v kolektivu přátelských, energických lidí Strukturované životopisy zasílejte do 31.

10. 2019 v elektronické podobě na emailovou adresu dumkova.aufori gmail.com. Životopis musí obsahovat souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Bez tohoto souhlasu na zaslaný životopis nebude brán zřetel a bude vymazán. .

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost